MODERNÉ RIEŠENIA PRE DOMÁCNOSTI

Ovládanie dotykom

Ovládanie dotykom

Inteligentné ovládanie

Ovládanie hlasom

Univerzálne: Dotykové zariadenia Glasense prinášajú komfortné ovládanie osvetlenia nielen do novostavieb, ale aj do rekonštruovaných starších domov, a to bez nutnosti zásahov do pôvodnej kabeláže.

KAŽDÝ DOTYK POTEŠÍ S GLASENSE HEVOLTA

Dizajnové: Zariadenie tvorí tvrdené kalené sklo s hrúbkou 4mm, ktoré pôsobí nielen moderne a dizajnovo, ale poskytuje aj dokonalú bezpečnosť.

 

Bezpečné: Tvrdené sklo výrobkov Glasense je odolné voči poškriabaniu a nárazom, je antistatické a vodeodolné.

Dotykové

Vodeodolné

Tvrdené sklo

KVALITA SPOJENÁ S DIZAJNOM

POLARIUM WHITE
GRAPHENIUM BLACK
ZANDIUM GOLD

Inteligentné

Modulárne

Bezpečné

obe-svetla-on

Smart kompatibilita

Plné ovládanie zariadení Glasense si možete nastaviť aj pomocou smart aplikácie dostupnej v Google Play a App Store.

S ľahkosťou môžete ovládať zariadenia HEVOLTA so smart asistentami Google, Apple či Alexa.

MOBILNÁ APLIKÁCIA

 

Automatizácia s aplikáciou monitorovania počasia

Aplikácia Hevolta neustále monitoruje počasie a denné svetlo vonku. Podľa toho následne prispôsobuje nastavenie žalúzii, svetiel a kúrenia tak aby ste si vy mohli užívať prijemný a nerušený čas doma či v kancelárii.

Moderné riešenie pre novostavby a rekonštrukcie starších domov

Dotykové smart vypínače a zásuvky Glasense prinášajú komfortné ovládanie osvetlenia, spotrebičov, či žalúzií nielen do novostavieb, ale aj do rekonštruovaných starších domov, a to bez nutnosti zásahov do pôvodnej kabeláže.

Glasense vypínač wifi / bez wifi

Jediným dotykom alebo pomocou aplikácie môžete zapínať a vypínať svetlo v celej domácnosti. Dotykové sklenené vypínače Glasense práve tak jednoducho a intuitívne fungujú. 

Môžete si zvoliť verziu s wifi modulom a budete môcť ovládať osvetlenie pomocou aplikácie alebo cez hlasových asistentov. Verzia bez bez wifi modulu funguje ako klasický vypínač.

Glasense stmievač / žalúziový ovládač

S Glasense stmievačom stačí dotyk k pohodovému večeru. Či už si prajete stlmiť svetlo alebo stiahnúť žalúzie stačí dotyk – jeden.

Zároveň si viete stiahnuť žalúzie aj z pohodlia gauča pomocou aplikácie alebo cez hlasových asistentov. Alebo to nechajte na automatizáciu podľa počasia alebo aktuálneho času.

Glasense sklenená zásuvka s wifi / bez wifi

 

Pomocou inteligentnej zásuvky si viete vaše spotrebiče vypnúť na diaľku. Už sa nemusíte obávať, či ste nechali zapnutú žehličku,

Sklenené zásuvky Glasense si môžete zvoliť  s wifi modulom a budete môcť ovládať ovládať spotrebiče pomocou aplikácie alebo cez hlasových asistentov. Verzia bez bez wifi modulu funguje ako klasický zásuvka.

Glasense schodiskové osvetlenie

Glasense schodiskové osvetlenie oživí váš interiér či exteriér a poskytne dostatok svetla na každý váš krokalebo len príjemné nerušivé osvetlenie na doladenie komfortu.

Glasense rámik pre dokonalosť zladenia

Jeden rámik na ovládanie svetiel, žalúzii či termostatu. Aby bolo všetko perfektne zľadené v jednej farbe a v jednom štýle.

Komfort bývania na dotyk.